Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 10 / stycznia / 21

Zoxir-broker oferujący nam uzyskanie niezależności finansowej.


Zoxir - weryfikacja brokera zoxir.com
Visitors: 754 Rating:

W jaki sposób otrzymamy ją tutaj-nie jest jasne.

I co za różnica, jeśli i tak jesteśmy okłamywani. Zoxir to klasyczny przykład projektu pseudobrokerskiego. Standardowy przekręt, jeden z wielu tych oszustów, rozwód za pieniądze, który jest częścią dużego programu oszustw. Żaden broker o tej nazwie nie istnieje, wszystko, co jest tak aktywnie nadawane na tej stronie, jest bezczelnym kłamstwem, które nie ma nic wspólnego z realnym stanem rzeczy. Dlatego w żadnym wypadku nie można komunikować się z tym projektem.

Jak szukać projektu

Zoxir opinie

Broker Zoksir oszustwo

Handel online

Witryna

https://zoxir.com

Plusy i minusy Zoxir

Nie

Fałszywy broker

Szablon przekręt

Niebezpieczny rozwód za pieniądze

Zoxir-przegląd projektu

Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok podczas odwiedzania tej witryny, jest jej szablon. Wystarczy minuta spędzona tutaj, aby zrozumieć jedną prostą rzecz – ten projekt jest częścią nieuczciwego programu.

W tej chwili istnieje kilka tego samego rodzaju projektów, do których należy również Zoxir. A wcześniej było ich znacznie więcej. Ponad sto-tyle pseudobrokerskich oszustw stworzyli ci oszuści.

Oszuści są bardzo produktywni, a to bez rozwiniętego systemu nie osiągniesz. Kidal ma własne biuro, według niektórych raportów-na Ukrainie. Istnieje cały personel oszustów, którzy nitują takie strony, a także szukają potencjalnych ofiar w sieciach społecznościowych, komunikatorach internetowych, po prostu w Internecie i przez przypadkowe rozmowy telefoniczne.

Zoxir nie ma żadnych informacji prawnych, po prostu dlatego, że nie ma takiego brokera. Strona z akredytacjami i licencjami to nic innego jak śmieci słowne. Wymieniają prawie wszystkich znanych regulatorów, a także informują, że działalność Zoxir jest regulowana na Cyprze i Mauritiusie, ale są to wszystkie bajki.

Komunikacja

[email protected]

Oprócz wspomnianej skrzynki elektronicznej oszuści oferują nam również numer telefonu, a także adres prawny firmy w Belize. Wszystko to jest również kompletne bzdury, oszuści, jeśli będą się z tobą komunikować, skontaktują się z Tobą, korzystając z zupełnie innych danych kontaktowych. Więc to wszystko jest tylko dla gatunku.

Ujawnienie Zoxir

Digitalizacja obejmuje cały świat. Wraz z rozwojem nowych technologii każdy ma możliwość handlu na rynkach finansowych, nawet bez dużego kapitału i oszczędności.

Otwarcie prawdziwego konta tradera zajmuje tylko kilka minut, po czym możesz natychmiast skorzystać z terminalu handlowego z wieloma narzędziami do analizy i prognozowania.

Misją Zoxir jest sukces klientów i rozwój sektora finansowego na całym świecie. Dlatego broker dąży do wdrożenia najbardziej wydajnych innowacyjnych technologii.

Ogólnie rzecz biorąc, kolejna Super innowacyjna firma, która pozwoli wszystkim, którzy chcą handlować na rynkach finansowych, nawet bez wymaganej ilości funduszy i doświadczenia. Naprawdę, co za różnica, ile ukraść. Jeśli ofiara ma mało pieniędzy, może nawet pożyczyć.

Zoxir-niebezpieczny rozwód za pieniądze

Minimalna kwota depozytu wynosi 150 USD. Ale to także liczby, które nic nie znaczą. Oszuści nadal będą Cię kręcić o wiele poważniejszymi kwotami. Im bardziej ufny będzie człowiek, tym więcej straci.

Żadna współpraca z Zoxir nie wchodzi w rachubę. To pseudobroker, więc istnieje tylko po to, by kraść nasze pieniądze.

Werdykt

Zoxir to szablonowy fałszywy broker, oszustwo stworzone przez doświadczonych oszustów. W żadnym wypadku nie zadzieraj, bo możesz stracić bardzo duże pieniądze.

Tags:

Comments 0