Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 28 / May / 21

Nowy iPad Pro ze szklanym korpusem i odwracalnym ładowaniem trafi do sprzedaży do 2022 roku.


W 2022 roku pojawi się iPad Pro ze szklaną obudową
Visitors: 1177 Rating:

 

W 2022 roku pojawi się iPad Pro ze szklaną obudową i MagSafe

Otrzyma również odwracalne Ładowanie.

W przyszłym roku Apple wypuści Nowego ipada Pro. Otrzyma Bezprzewodowe Ładowanie MagSafe i szklany tylny panel. Zostało to zgłoszone przez Marka Gurmana i Debbie Wu, powołując się na źródła zaznajomione z tą sprawą.

Jak dotąd niewiele wiadomo o tym tablecie. Prawdopodobnie pozostanie Thunderbolt, który został zaimplementowany w iPadzie Pro wprowadzonym w kwietniu. Wynika to z faktu, że ładowanie bezprzewodowe będzie ładować tablet znacznie wolniej.

Poza tym nowy tablet otrzyma odwracalne ładowanie bezprzewodowe. Nie są jednak nazywane urządzeniami, które iPad Pro będzie mógł ładować. Teoretycznie może to być tylko iPhone i AirPods 2 / Pro. Ale jest mało prawdopodobne, aby Apple Watch ładował — zegarek ma bardzo małą cewkę indukcyjną.

Nawiasem mówiąc, z iPada Pro możesz teraz ładować iPhone ' a lub innego smartfona, ale tylko za pomocą drutu.

Źródło: Apple

Również autorzy Bloomberga wspomnieli o najtańszym iPadzie. Powiedzieli, że Apple sprawi, że tablet będzie cieńszy niż obecny model. Ukaże się "pod koniec roku". W tym samym czasie spodziewane jest wydanie Nowego ipada mini w wersji iPad Air:

 

Nie podano dokładnego terminu premiery nowego ipada Pro i innych szczegółów na temat tabletu Bloomberg. Autorzy podkreślają, że do wydania jest jeszcze daleko, więc plany Apple ' a mogą się zmienić, a firma zrezygnuje z pewnych innowacji, o których mowa w tym tekście.

 

 

 

Tags:

Comments 0