Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 06 / June / 21

Jak wybrać brokera, aby Twój wybór nie okazał się rozczarowujący The Citigroup Global Markets


The Citigroup Global Markets to oszuści | The Citigroup Global Markets - przekręt
Visitors: 256 Rating:

Rynek papierów wartościowych jest zorganizowany w taki sposób, że broker pełni rolę pośrednika pomiędzy giełdą a traderem. Bez nawiązania współpracy z jednym z brokerów nie uzyskasz dostępu do giełdy. Ponadto broker nie może pracować na giełdzie bez poprzednio uzyskanej licencji.

Zanim zaczniesz trading, musisz zdecydować, na której giełdzie chcesz handlować, zbadać płynność, dowiedzieć się, czy to, co chcesz kupić, może być przedmiotem handlu.

Dzisiaj dokonamy przeglądu The Citigroup Global Markets, brokera Forex, który wszedł na rynek w 2000 roku.

Siedziba firmy znajduje się w Londynie, w Wielkiej Brytanii pod adresem Citigroup Centre, Canada Square, Canary Wharf, E14 5LB

Broker jest kontrolowany przez lokalnego regulatora.

Historia działalności rynkowej sugeruje, że firma chroni swoją reputację i stała się przykładem dla innych brokerów - firma nie angażuje się w nielegalne lub podejrzane działania. Dziś trudno jest zorientować się na rynku, ponieważ jest tu duża liczba brokerów. Nie jest proste  znalezienie na rynku wiarygodnego partnera, z którym można budować oparte na zaufaniu długoterminowe relacje.

Broker The Citigroup Global Markets od samego początku świadczy bezpieczne usługi o wysokiej jakości i wykazuje się wysokim poziomem profesjonalizmu i orientacji na klienta.

Opinie o The Citigroup Global Markets od  traderów na temat ogólnych informacji

Broker The Citigroup Global Markets otrzymał pozytywne recenzje za:

Warunki handlu i typy kont

Opinie klientów i potencjalnych klientów na temat warunków handlowych i warunków współpracy są pozytywne.

Broker The Citigroup Global Markets otrzymał pozytywne recenzje za:

Praca z klientami

Broker ma wiele profesjonalnych i korzystnych możliwości dla klientów:

  1. Zespół wsparcia
  2. Materiały szkoleniowe
  3. System szkoleń
  4. Analityka serwisu
  5. Promocje, system bonusowy
  6. Kalendarz ekonomiczny

Strona internetowa firmy posiada kilka różniących się od siebie wersji językowych. Na stronie można łatwo znaleźć aktualne wiadomości i materiały szkoleniowe.

Handlowcy pozytywnie oceniają działania brokera za:

Wpłata i wypłata pieniędzy

Broker ma mniej metod wypłat niż zwykle widzimy u innych brokerów. Jednak wszystkie metody działają prawidłowo, gwarantując bezpieczeństwo użytkowników: 

Wypłaty z Citigroup Global Markets odbywają się tymi samymi sposobami, którymi zrobiono wpłaty.

Klienci firmy pozostawiają dość dużo opinii na temat przejrzystości i uczciwości w zakresie wypłaty środków. Ludzi, którzy mówią o tym, że The Citigroup Global Markets to oszuści, praktycznie nie ma.

Handlowcy zwracają uwagę na następujące zalety brokera dotyczące transakcji finansowych:

Wnioski: 

Kluczowe cechy bezpiecznego brokera

Aby nie zmieniać ciągle partnera, ważne jest dobrze zbadać rynek i wybrać takiego brokera, który da Ci niezawodny dostęp do rynku papierów wartościowych.

Przestudiuj listę brokerów, koniecznie zbadaj ich strony internetowe. Znajdziesz tam taryfy i niezbędną dokumentację.

Taryfy usług brokerskich

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze planu taryfowego:

  1. Prowizja za transakcję jest minimalna;
  2. Nie ma opłat za przechowywanie papierów wartościowych;
  3. Dobre prowizje za wpłaty i wypłaty. 
  4. Nie ma stałych wydatków.

Ważne jest, aby przed rozpoczęciem współpracy skontaktować się z brokerem i sprecyzować wszystkie szczegóły. Na stronie internetowej w sekcji Kontakty można znaleźć wszelkie dane kontaktowe brokera i wybrać wygodny dla siebie sposób komunikacji.

Tags:

Comments 5

Jehoszafat Groński 08.07.2021

Handluję metalami. Staram się wybrać brokera ze stabilnym schematem pracy. Ostatnio oglądałem już bardziej spready i recenzje w sieci. Teraz pracuję z citigroup global markets. Tutaj spready są stałe, co daje więcej możliwości wygodnego i stabilnego handlu. Znajomość pomocy technicznej została wykorzystana tylko raz, konieczne było zrozumienie, jak zainstalować terminal Meta Trader 4. Nawiasem mówiąc, nie od razu się dodzwoniłem, musiałem zawiesić 3-4 minuty na linii. Ogólnie zadowolony. W przypadku handlu śróddziennego istnieją wszystkie niezbędne opcje i narzędzia, wykonanie jest prawie natychmiastowe, spready są niskie, wypłata na kartę bez prowizji (nie licząc bankowości).

Maurycjusz WIŚNIEWSKA 13.07.2021

Otworzyłem konto bazowe u brokera citigroup global markets miesiąc temu. Teraz myślę po nowym roku, aby przejść do srebrnej taryfy i podnieść depozyt. Od dawna nie jestem noobem, więc poziom początkowy był dla mnie bardziej testem wydajności całego systemu. Musiałem zobaczyć, jak wykonywane są zlecenia, czy są rekwoty, dyskonekty, czy może menedżerowie coś varganią za plecami. Na koniec miesiąca zadowolony. System działa wyraźnie, spójnie, nie było problemów, nawet nie pachnie oszustwem, a na pewno nie jest to kuchnia. Jedna chwila mnie stresowała, jakoś opadła na Smarta. Ale to raczej pretensje do telefonu, stary już. Zrobię sobie prezent pod choinkę, Kupię coś bardziej nowoczesnego. Jednak nie każdy model wytrzyma giganta Metatradera.

Władysław Dąbkowski 14.07.2021

Gdzieś w marcu otworzyłem konto u brokera citigroup global markets. Od razu powiem, że nie jestem zadowolony z wyboru pakietów, jest ich niewiele. Ale przy okazji "praktyki", która kosztuje 2000 dolców, czuję się dobrze. Analityka Super, koledzy chwalili, a ja tu właśnie po to przyszedłem. Prowizje są tylko na spready. Normalne warunki, cały zestaw narzędzi jest dostępny, jestem w proficie i bardzo się z tego cieszę. Jeszcze nie zaoszczędziłem na domku pod palmami nad oceanem, ale jak mówią "widzę cel, nie widzę przeszkód")))))

Bartos Filipczak 29.07.2021

To moja pierwsza recenzja w Internecie na temat brokera. Pracuję z konta podstawowego citigroup global markets od miesiąca. Koncentruje się na spreadach na ulubionej parze AUD / NZD. Same spready okazały się fikcyjne, nie skaczą podczas burzy, praca z nimi jest prosta i dość przewidywalna. Wspiera swoje funkcje, konsultanci pomagają i nikt nie szczeka. Wszystko OK z dialerem. Nie ma wystarczającej liczby Usług, nie ma rozrywki, takiej jak turnieje lub zawody, i nie ma wyboru terminala, zapewniony jest tylko MetaTrader 4. Ale ten broker pracuje z kryptą, jeśli ktoś jest zainteresowany.

Maksyma KOWALSKA 29.07.2021

Przeniósł się tutaj z Alpari. Moja opinia o brokerze–%) - ludzie przyszli pracować i zarabiać pieniądze i reputację. System jest stabilny, warunki nie zmieniają się z dnia na dzień, w stosunku do rynku - niskie spready. Broker nie jest tak zaawansowany jak topowy, nie ma żadnych akcji i bonusów, tylko trzy pakiety, jedna platforma. Ale to MetaTrader 4. Jest to wygodne zarówno w telefonie, jak i laptopie, możesz postawić doradcę, skonfigurować sygnały. Wszystko pasuje do moich wymagań, a co najważniejsze - przejrzyste, uczciwe, Plus Szybka wypłata środków na kartę.