Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 05 / lutego / 22

Przegląd BitMyMoney i jak kupić Bitcoin na BitMyMoney?


Przegląd BitMyMoney
Visitors: 282 Rating:

Czy słyszałeś ostatnio o BitMyMoney, czy zastanawiasz się, jak naprawdę działa platforma BitMyMoney? A może zastanawiasz się, jak kupić Bitcoin na BitMyMoney. Możesz przeczytać o tym wszystko w naszej najnowszej recenzji tej holenderskiej platformy! Kompleksowy przegląd BitMyMoney, dzięki czemu wiesz dokładnie, jak działają rzeczy i dlaczego BitMyMoney jest niezawodny jako broker! Ponadto możesz dowiedzieć się więcej o doświadczeniu, o tym, jak możesz zarejestrować się na platformie, jak przebiega proces rejestracji i co musisz wziąć pod uwagę. Tradycyjnie kończymy z wieloma wyraźnymi zaletami i wadami platformy oraz wnioskiem o to, w jakim stopniu zalecamy BitMyMoney, czy nie. Od 2013 roku jest już w pogodzie z krypto, ale mimo to jeden z mniej znanych holenderskich brokerów kryptograficznych. Wiesz, jak to działa? Przeczytaj naszą pełną recenzję BitMyMoney i pozwól nam Cię zainspirować i poinformować!


Różnice między brokerem kryptograficznym a giełdą kryptograficzną

Każdy ma swój punkt wyjścia lub inny poziom wiedzy. Ten poziom wiedzy lub ten stopień doświadczenia ma również kluczowe znaczenie dla tego, jakiego wyboru dokonuje osoba, wybierając między brokerem kryptograficznym a giełdą kryptograficzną. Ponieważ (jeszcze) nie wszyscy są ekspertami w dziedzinie kryptografii!

Ale na szczęście w dziedzinie kryptografii wszystko jest oczywiście przemyślane. Ponieważ nawet jeśli nie jesteś tak doświadczonym handlowcem kryptograficznym, możesz udać się na wiele różnych stron, aby łatwo kupić swój pierwszy Bitcoin lub inną kryptowalutę.

Zwykle robisz to u brokera kryptograficznego lub na giełdzie kryptograficznej. Ale czy naprawdę wiesz, jaka jest różnica między nimi? Pozwól nam wyjaśnić, a następnie dokładnie wiesz, czego się spodziewać po krypto-giełdzie lub brokerze kryptograficznym, a także możesz wymienić, który z nich jest odpowiedni dla BitMyMoney, platformy, o której mówimy dzisiaj!


Co to jest kriptobirzha?

Kryptowaluta jest jak Giełda Papierów wartościowych, na której wszyscy krzyczący ludzie obstawiają się ze sobą i próbują sprzedać lub kupić swój portfel akcji. Ale bez krzyku. Jest to aktywna opcja pracy z brokerem kryptograficznym. Znane giełdy na świecie to Platformy Binance, Kraken i holenderskie Bitvavo.


Co to jest broker kryptograficzny?

Broker kryptograficzny może wyglądać jak Giełda z zewnątrz. Oczywiście możesz także kupić kryptowalutę za pośrednictwem brokera kryptograficznego. Jednak w praktyce działa to zupełnie inaczej. Zamiast aktywnie przeszukiwać platformy transakcyjne i faktycznie znaleźć odpowiedni czas na rynku, używasz elementu prostoty i użyteczności z brokerem kryptograficznym.

W rezultacie pierwszy start w wielkim złym świecie kryptowalut nagle staje się znacznie mniej ekscytujący i często można łatwo kupić swój pierwszy Bitcoin (lub jego część) za pomocą kilku kliknięć bez wcześniejszej wiedzy.

Broker kryptograficzny kosztuje nieco więcej, ale w tym celu prawdopodobnie nie będziesz musiał zagłębiać się w technologię i naprawdę możesz łatwo kupić lub sprzedać kryptowalutę.


Jaka jest różnica między kryptowalutą a Brokerem kryptograficznym?

Różnica między giełdą a Brokerem polega głównie na aktywnym i pasywnym. Lub złożoność w porównaniu z wygodą. Lub tani w porównaniu do drogiego. Czy naprawdę jesteś kimś, kto aktywnie stoi za sterami? Lub Zarezerwuj imprezę, aby zrobiła to za ciebie. Jedna opcja nie jest lepsza od drugiej. Jedyną osobą, która lubi zagłębiać się w złożoność i chce być u steru, działa na giełdzie.De druga osoba uważa, że większa łatwość użytkowania i prostota są przyjemniejsze i dlatego preferuje brokera jako pośrednika. BitMyMoney jest - dla kompletności-brokerem kryptograficznym, a nie giełdą kryptograficzną.


Przewodnik po BitMyMoney

Cóż, przestań dyskutować, aby zanurzyć się w głębi! Czas zacząć od BitMyMoney! Zanim zaczniesz korzystać z BitMyMoney, musisz utworzyć konto i zakończyć proces rejestracji. Ale nie martw się! Przeprowadzimy Cię przez wszystkie kroki, abyś mógł również kupować i sprzedawać swoje kryptowaluty za pośrednictwem BitMyMoney!


Tworzenie konta BitMyMoney

Najpierw zacznijmy od początku. Nie możesz zacząć bez Konta BitMyMoney, więc najpierw upewnijmy się, że możesz utworzyć konto BitMyMoney. Tworzenie konta jest bezpłatne, intuicyjne i szybkie. Dla przypomnienia opublikujemy kilka zrzutów ekranu, ale w rzeczywistości jest to tak proste, że prawdopodobnie jest ich mnóstwo. Przynajmniej tak mówią ludzie, gdy pytają o swoje doświadczenia z BitMyMoney.

  1. "Otwórz konto" na pasku zadań u góry.
  2. Wpisz swoje imię i nazwisko.
  3. Wprowadź swój adres e-mail i wybierz hasło.
  4. zaakceptuj warunki.
  5. kliknij Utwórz i gotowe!

Uwaga: ponieważ wkrótce będziesz musiał zweryfikować swoje imię i nazwisko za pomocą (małej) płatności bankowej, ważne jest, aby upewnić się, że podana nazwa jest taka sama jak nazwa posiadacza konta bankowego, z którego będziesz płacić później. Ma to bezpośredni związek z prawnie wiążącym procesem "Poznaj swojego klienta", którego BitMyMoney (i Ty) również powinieneś przestrzegać.
Potwierdź swoje konto BitMyMoney

Jak widać, utworzenie konta jest bardzo proste. Ale zanim będziesz mógł cokolwiek zrobić z tym kontem, musisz najpierw zweryfikować swoje konto. Na szczęście jest to tak proste, jak utworzenie Konta BitMyMoney. Bez tej weryfikacji możesz kupić kryptowalutę za maksymalnie 50 euro, więc w każdym razie rozsądnie jest przejść pełną weryfikację tożsamości.

Możesz to zrobić, przechodząc do swojego profilu i naciskając przycisk "zweryfikuj swoją tożsamość".

 

Kup kryptowalutę bitmymoney

Aby móc kupić kryptowalutę za pośrednictwem BitMyMoney, oprócz konta musisz oczywiście mieć kilka groszy na swoim koncie. Zamiast samodzielnie doładowywać swój kredyt w BitMyMoney, możesz również dokonać płatności za pośrednictwem IDEAL. To jest zaleta pracy z brokerami,a nie z większością giełd.
O BitMyMoney

Kiedy mówimy o platformie, oprócz praktycznych informacji, miło jest również zgodzić się z doświadczeniem obecnych klientów. Jak oceniają platformę? Z czym człowiek się boryka? Jak postrzegają usługę BitMyMoney? A co z wiarygodnością BitMyMoney jako brokera kryptograficznego?
Opinie o BitMyMoney

W przypadku naszych recenzji zawsze zwracamy się do TrustPilot. Ta niezależna strona z recenzjami zawsze daje nowym i obecnym użytkownikom możliwość łatwego dzielenia się doświadczeniami i oceny wydajności różnych platform.

Trustpilot ocenia BitMyMoney na 2,2 w 5-punktowej skali. To daje BitMyMoney ocenę " złą " ze 114 opublikowanych recenzji.

Platforma została ostatnio mocno zaatakowana przez Trustpilot. W szybkim tempie pojawiają się umiarkowane recenzje, a ostatni respondenci skarżą się głównie na ceny różnych kryptowalut i znaczne koszty transakcji, które platforma musi zapłacić. Ta ostatnia jest powszechną skargą brokerów kryptograficznych. Prostota ma swoją cenę.

Chcesz zacząć korzystać z BitMyMoney? Następnie przynajmniej sprawdź recenzje, abyś mógł podjąć świadomą decyzję dla siebie!

Tags:

Comments 0