Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 06 / lipca / 21

Pod koniec 2021 roku pojawi się iPad mini. Prawdopodobnie prezentacja odbędzie się w ostatnim kwartale roku.


Pod koniec roku pojawi się iPad mini w wersji iPad Air
Visitors: 592 Rating:

 

Pod koniec roku Apple wypuści Nowego ipada mini. Zostało to zgłoszone przez Marka Gurmana i Debbie Wu z  , powołując się na źródła zaznajomione z tematem. Podobne informacje miesiąc temu udostępnił znany informator min-Chi Kuo:

Według publikacji nowy iPad mini "otrzyma węższe ramki ekranu i straci przycisk HOME". Dziennikarze nie mówią tego wprost, ale podobnie można opisać projekt obecnego iPada Air czwartej generacji i iPada Pro.

Nie wiadomo, która metoda identyfikacji Użytkownika preferuje Apple: w iPadzie Pro jest Face ID, w nowym Air-Touch ID, w połączeniu z przyciskiem zasilania:

Touch ID w iPadzie Air czwartej generacji. Foto: Ilya Kiczaev / Wylsacom Media

  nie mówi nic o ekranie. Jednak wiosną 2020 r. min-Chi Kuo powiedział, że tablet otrzyma wyświetlacz o przekątnej 8,5-9 cali. Oznacza to, że najwyraźniej Apple poszedł drogą do zachowania wymiarów obudowy.

  nie podaje konkretnych dat premiery, twierdząc tylko, że tablet zostanie wydany pod koniec roku. Prawdopodobnie chodzi o prezentację październikową lub listopadową. Chociaż Apple może ogłosić nowość na swojej stronie Apple Newsroom.

Poza tym autorzy  a wspomnieli o najtańszym iPadzie. Według nich Apple zamierza uczynić go cieńszym niż obecny model. Ukaże się również "pod koniec roku".

Przeprojektowanie ipada mini będzie pierwszym tabletem od sześciu lat. Piąta generacja ukazała się w marcu 2019 roku. Tablet otrzymał wtedy nowy system Apple A12 na chipie i kompatybilność z Apple Pencil pierwszej generacji.

 

 

Tags:

Comments 0