Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 04 / December / 23

IOTEX: Czy to dobra inwestycja, czy nie?


Czy IOTEX to dobra inwestycja?
Visitors: 133 Rating: ★★★★★

To, czy IOTEX jest dobrą inwestycją, zależy od popytu i przyjęcia protokołu, na którym jest oparty.

IOTX to kryptowaluta dla protokołu IOTEX. Ma wiele zastosowań, w tym stakowanie, płatności transakcyjne i zarządzanie. Patrząc na ten token, wielu inwestorów spekuluje, że będzie on dobrą inwestycją i będzie miał zyskowną przyszłość.

Kryptowaluty i altcoiny należą do bardzo zmiennych aktywów handlowych, które wiążą się z wyższym ryzykiem. Ze względu na możliwość dużych strat, zawsze zaleca się przeanalizowanie swojego apetytu na ryzyko przed zainwestowaniem w IOTX lub jakąkolwiek inną walutę cyfrową.

Dlaczego cena monety IOTX rośnie?

IOTX znajduje się obecnie w trendzie spadkowym w stosunku do poprzedniego ruchu cenowego. Stany Zjednoczone podniosły stopy procentowe, a dolar amerykański jest silny, więc kurs IOTX/USD spada.

Kurs IOTX wzrósł w listopadzie 2021 r. po tym, jak platforma odnotowała pierwszy trend spadkowy. W ciągu kilku dni IOTX osiągnął rekordowy poziom 0,23 USD. Po osiągnięciu szczytu stopniowo spadał, doświadczając w międzyczasie kilku skoków.

Obecnie kurs IOTX wynosi mniej niż 0,02 USD. Prognozujący oczekują, że kryptowaluta ponownie wzrośnie w nadchodzących latach. Można to jednak tylko przewidzieć, ale nie zagwarantować.

Czy IOTEX może osiągnąć poziom 1 USD?

Według niektórych witryn z prognozami, IOTX może osiągnąć poziom 1 USD do 2025 r. i pozostać powyżej niego po 2027 r.

Od czasu uruchomienia w 2018 r. IOTEX nigdy nie osiągnął poziomu ceny 1 USD i znajduje się znacznie poniżej tego poziomu. Osiągnięcie 1 USD będzie wymagało ogromnych inwestycji i wzrostu kapitalizacji rynkowej. Chociaż nie jest to niemożliwe, może to potrwać dłużej niż dwa lata.

Ile wart jest IOTEX?

Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 266 milionów dolarów, a w obiegu znajduje się około 9,54 miliarda monet.

Czy IOTEX ma przyszłość?

Przyszłość każdego aktywa można łatwo przewidzieć poprzez zrozumienie nastrojów rynkowych i innych zmiennych, które wpływają na ruch cen. Analizy większości stron internetowych opartych na algorytmach wskazują na znaczny wzrost w ciągu najbliższych kilku lat.

Prognozy pokazują, że do 2027 r. może być wart 0,40 USD. Prognoza ta może stać się rzeczywistością, jeśli IOTEX będzie w stanie zwiększyć użyteczność swojej platformy. W przeciwnym razie prognozy cenowe okażą się fałszywe.

Z jakiego rodzaju sieci korzysta IOTEX?

IOTEX korzysta z prywatnej sieci blockchain. Jest to łańcuch drugiego poziomu, sieć blockchain w blockchainie.

Celem IOTEX jest wprowadzenie Web3 do głównego nurtu. Zdecentralizowana sieć pozwala ludziom zarabiać na wykorzystaniu ich danych osobowych, które w przeciwnym razie mogłyby zostać wykorzystane przez firmy wydobywające te dane ze scentralizowanej sieci.

IOTEX to platforma, która ułatwia łączenie zdecentralizowanych aplikacji z urządzeniami IoT (Internet of Things).

Jak mogę zainwestować w IOTEX?

Możesz zainwestować w IOTEX, kupując monety IOTX na giełdach kryptowalut, gdzie moneta jest zarejestrowana na ich platformie.

Niektóre platformy umożliwiają kupno i sprzedaż IOTX w zamian za walutę fiducjarną, taką jak dolar amerykański. Podczas gdy inne umożliwiają wymianę na inne kryptowaluty, takie jak ETH i BTC.

Kto jest właścicielem IOTEX?

Raulen Chai jest współzałożycielem i dyrektorem generalnym platformy IOTEX.

CEO wraz z Xinxin Fan, Tsewang Gua i Jing Sun założyli IOTEX w 2017 roku. Zapewnia ona platformę obliczeniową off-chain dla urządzeń (znanych jako IoT).

Czy IOTEX może być wydobywany?

Tak, IOTEX może być wydobywany.

Blockchain IOTEX ma grę wydobywczą, IOTEX Factory, w której można kupić maszyny, które wydobywają dla ciebie monety. Możesz zarobić do 10% zysku, reinwestując od czasu do czasu w maszyny.

Czy IOTEX opiera się na Ethereum?

Token użytkowy sieci IOTEX, IOTX, jest tokenem Ethereum.

IOTEX to prywatna sieć blockchain wewnątrz rozwiązania blockchain, co czyni ją blockchainem drugiego poziomu. Zapewnia zdecentralizowaną platformę, na której urządzenia internetowe mogą łączyć się z Internetem bez wykorzystywania danych osobowych przez inne podmioty.

Platforma działa na IOTX, użytecznym tokenie, który może być używany do płatności transakcyjnych, zarządzania i stakowania. Obecnie waluta ma dwie wersje: jedna to natywny token IOTEX, a druga token ERC-20, który działa na blockchainie Ethereum.

Co sprawia, że IOTEX jest wyjątkowy?

IOTEX pomaga rozwiązać ograniczenia tradycyjnych blockchainów.

Podczas gdy wczesne blockchainy są drogie, mniej skalowalne i niewystarczająco szybkie, IOTEX rozwiązuje ten problem i oferuje bardziej skalowalną i szybszą sieć blockchain, zabezpieczoną dzięki łańcuchom warstwy 2. Inne komponenty blockchaina IOTEX, które czynią go wyjątkowym, to Edge Computing, Roll-DPoS i Cross-Network Communication.

Unikalną cechą rzadko spotykaną w innych blockchainach jest bezpieczeństwo danych użytkowników. Dane użytkownika są podatne na nadużycia ze strony organizacji, które przekierowują dane użytkownika z urządzeń osobistych podczas łączenia się z serwerem. IOTEX zapewnia, że urządzenia IoT łączą się z dApps, zapobiegając niewłaściwemu wykorzystaniu danych.

Gdzie znajduje się siedziba IOTEX?

IOTEX to blockchain skoncentrowany na prywatności z siedzibą w Singapurze.

Podsumowanie

IOTEX ma potencjał, by być dobrą inwestycją. Inwestorzy powinni jednak rozważyć potencjalne ryzyko przed podjęciem decyzji o zakupie.

Tags:

Comments 0