Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 06 / lutego / 21

TXGlobal-opinie i recenzje na temat Dom Maklerski. Mogę zaufać?


TXGlobal to Oszuści  | Recenzja Domu Maklerskiego TXGlobal
Visitors: 1070 Rating:

Treść artykułu:

Weryfikacja brokera TXGlobal

Prawdziwe recenzje w Internecie

Wniosek

TXGlobal to rodzaj domu maklerskiego, który od ponad 30 lat zapewnia najlepsze warunki dla swoich klientów. Prawdziwy dom maklerski czy kolejny Fake?

Oszuści stale tworzą nowe oszustwa, pod pozorem firmy maklerskiej obiecują gwarantowane zarobki, dodatkowy dochód na pełnej maszynie i wiele więcej. Taki trend polega na tym, że wiele osób nadal wierzy w "Freebie" i ufnie odnosi się do opowieści oszustów i nie sprawdza projektów. Dlatego należy uważać na nieoczekiwaną propozycję zarobków w Internecie.

W tym przypadku kolejna grupa oszustów postanowiła nadal oszukiwać ludzi. Oszuści stworzyli fałszywą stronę internetową i zaczęli dzwonić do ludzi oferując szybkie zarobki przy minimalnej inwestycji. Dlatego szczegółowo przeanalizujemy stronę i powiemy całą prawdę o TXGlobal.

Powiązane nazwy projektu:

Wiarygodny Dom Maklerski TXGlobal.

Adres strony:

https://txglobal.com

Kontakt: [email protected]

Recenzja Domu Maklerskiego TXGlobal

Według legendy firma ma wiele lat i jest zaufana przez wielu handlowców na całym świecie. Firma ma imponującą reputację, ponieważ stale dba o bezpieczeństwo swoich klientów, pomaga początkującym zrozumieć handel. Profesjonalni przedstawiciele firmy dają prognozy finansowe za darmo, aby klienci mogli zagwarantować pomnożenie swoich depozytów.

 

Ważne! Jeśli spotkałeś się z tym brokerem, opisz współpracę w komentarzach na naszej stronie. Twoja opinia bardzo pomoże pozostałym użytkownikom Internetu zaoszczędzić czas, pieniądze i nie zadzierać z TXGlobal.

Minimalny depozyt za otwarcie konta wynosi 250 USD. Handlowcy będą handlować na platformie Metatrader 5, z całą gamą narzędzi, które pomogą zminimalizować ryzyko handlowe. Dostępna jest również cała bezpłatna biblioteka tradera, dzięki której początkujący mogą szybko się przyzwyczaić i zacząć handlować z zyskiem.

Weryfikacja brokera TXGlobal

Jak zawsze, zacznijmy weryfikację od danych prawnych, ponieważ prawdziwi brokerzy mają oficjalną rejestrację i licencje od regulatorów rynku. Strona twierdzi, że projekt jest prowadzony przez txglobal LLC, która jest zarejestrowana w St.Vincent i Grenadyny.

Na początek jest to strefa Offshore, a strona nie zawiera żadnych informacji o licencjach od organów regulacyjnych. Okazuje się, że broker przez cały okres swojego istnienia pracował bez licencji, podczas gdy w jaki sposób uzyskał dostęp do rynków światowych?

Jest to kolejna grupa oszustów, którzy stale tworzą nowe strony internetowe i oszukują ludzi. Teraz stworzyli nowy przekręt, ale pozostawili starą legendę. Oszuści łowią zgodnie z radełkowanym schematem: dzwonią do potencjalnych ofiar i oferują gwarantowane dodatkowe zarobki, jeśli ofiara się zgadza, zaczynają zwabić wszystkie wolne pieniądze, w końcu blokują i nic nie zwracają.

Dlatego zawsze powinieneś sprawdzić witryny przed zainwestowaniem pieniędzy. Pamiętaj, że oszuści nigdy nie zwracają pieniędzy. Biorąc pod uwagę, że firma znajduje się w strefie Offshore, nie można ich w ogóle zwrócić.

Prawdziwe recenzje w Internecie

W internecie można znaleźć wiele prawdziwych recenzji TXGlobal. Na początku 2020 r. oszuści zamawiali pozytywne recenzje, ale teraz są całkowicie negatywne. Ciągłe oskarżenia o oszustwo, klienci domagają się zwrotu pieniędzy.

Oszuści nie odpowiadają na wiadomości, blokują konta ofiar, nic nie zwracają.

Wniosek

TXGlobal to zwykły przekręt stworzony przez grupę nieznanych oszustów. Oszuści zarabiają na łatwowiernych ludziach, którzy ślepo wierzą w łatwe zarabianie w Internecie. Na stronie jest solidne kłamstwo, nie ma licencji od organów regulacyjnych. Dlatego zdecydowanie odradza się ufanie tym oszustom, ponieważ masz gwarancję utraty oszczędności.

TXGlobal-opinie

Tags:

Comments 0