Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 10 / grudnia / 21

Lyndon finance ograniczeni oszuści? | Co wiemy o brokerze Lyndonfinancelimited.com


The Lyndon Finance Limited - oszustwo | Czy Lyndon Finance Limited to oszuści?
Visitors: 28 Rating: ★★★★★

 

Zakres usług świadczonych przez Lyndon Finance Limited brokera jest znacznie szerszy niż zwykle oferują brokerzy. Firma zapewnia możliwość handlu kontraktami CFD na metale szlachetne i inne aktywa, które tradycyjnie kojarzą się z giełdą towarową, a nie z walutą zagraniczną. Możliwa jest również praca z kryptowalutami. Broker priorytetowo traktuje tworzenie komfortowych warunków pracy dla traderów, co oczywiście wygląda bardziej jak obietnica reklamowa, ale zapewnia platformę własnego projektu, co wygląda na bardzo poważne podejście do pracy.

Siedziba główna Londyn, Wielka Brytania

Lyndon Finance Limited Company number 01698971.

15 St Botolph St, Londyn EC3A 7BB, Wielka Brytania

Broker nie ukrywa swoich kontaktów, znajdują się one na stronie w domenie publicznej w sekcji „O nas”.

Brokerowi udało się zdobyć wiele dobrych recenzji. Niestety w tej chwili praktycznie nie ma recenzji w języku polskim.

Wszystkie działania firmy są ściśle monitorowane przez regionalnych regulatorów, co oznacza ochronę przed oszustwami i rozwodami.

Lyndon Finance Limited opinie traderów i omówienie warunków

Po pozytywnej stronie Lyndon Finance Limited opinie zwracają uwagę na lokalizację siedziby, co eliminuje prawdopodobieństwo, że broker Lyndon Finance Limited przekręt, szeroki zakres operacji, duży wybór rodzajów kont i regulacji. Neutralny - brak znanych wszystkim popularnych systemów płatności służących do uzupełniania salda konta. Można to jednak uznać za bezpośrednią konsekwencję jurysdykcji firmy i może zostać w przyszłości skorygowane.

Przegląd portalu internetowego brokera

Strona internetowa firmy posiada szereg zalet:

Jak zarejestrować się w serwisie jako użytkownik?

W tym celu przejdź do sekcji „załóż konto” (zielony przycisk w prawym górnym rogu).

Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie prostego formularza, zawierającego wszystkie wymagane informacje. Nic wymyślnego ani specjalnego. Należy pamiętać, że broker podlega ścisłej regulacji jurysdykcji UE. Oznacza to, że wszystkie dokumenty nowych użytkowników wymagają weryfikacji, aby LyndonFinanceLimited.com mogła upewnić się, że nowy użytkownik nie jest oszustem. W Lyndon Finance Limited oszustwo jest dość szybko identyfikowane przez weryfikację.

Weryfikacja tożsamości użytkowników jest bardzo prosta - wystarczy przesłać zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość, a także zdjęcie koperty, paczki lub faktury, na której znajduje się Twoje imię i nazwisko oraz adres identyczne z podanymi podczas rejestracja.

Algorytm i forma rejestracji są bardzo przejrzyste. W ostateczności zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta.

Warunki handlowe Lyndon Finance Limited — oszustwo czy dobra oferta?

Przeglądy Lyndon Finance Limited opinia pokazują, że parametry konta są powiązane z wielkością minimalnego depozytu. Różnica polega na zestawie dodatkowych warunków: każdy rodzaj konta jest dostosowany albo dla początkujących, albo dla doświadczonych traderów, albo dla specjalistów o strategiach wysokiego ryzyka, którzy potrzebują solidnej podaży środków na koncie do skutecznej dystrybucji ryzyka.

przyjrzyjmy się im bliżej:

 trzeba postawić już dwa tysiące euro. Jednak do powyższych dodaje się:

wpłacić dziesięć tysięcy:

zalecana kwota 100 tys. euro:

Wsparcie pracy

Klienci Lyndon Finance Limited oceniają pracę wsparcia bardzo pozytywnie na podstawie recenzji - zauważają zarówno szybką reakcję, jak i wysoki procent rozwiązanych problemów. Programy partnerskie i dodatkowe promocje również pojawiają się od czasu do czasu jako pozytywne aspekty współpracy z firmą, zazwyczaj wraz z informacją o płatnościach, co pozwala stwierdzić, że Lyndon Finance Limited nie jest oszustwem ani oszustwem, w przeciwieństwie do wielu innych firm. Jednocześnie natrafia się na recenzje z czasów, kiedy nie wszystkie materiały na stronie zostały przetłumaczone na rosyjski, co jest teraz zastanawiające, z pełnoprawną zrusyfikowaną wersją strony.

Rozliczenia i płatności

Do wzajemnych rozliczeń z klientami Lyndon Finance Limited korzysta z płatności bankowych (zarówno przelewów, jak i kartą). Ponadto systemy płatności elektronicznych są aktywnie wykorzystywane zarówno do wpłacania, jak i wypłacania środków.

Lyndon Finance Limited zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo środków klientów, aby wszystkie dane na kartach i rachunkach były szyfrowane i nie miały do nich dostępu nikt poza samymi klientami. Firma apeluje, aby nie ujawniać nikomu loginów i haseł do kont, aby nie narazić się na ryzyko rozwodu i oszustwa. W Lyndon Finance Limited przekręt i pranie środków uzyskanych w nielegalny sposób są surowo zwalczane.

Niektórzy użytkownicy zauważają brak popularnych systemów płatności, jednak większość recenzji zgadza się, że wszystkie transakcje odbywają się w sposób jasny i bez opóźnień. Jedynymi wyjątkami są święta, ale w tych przypadkach może to również zależeć od banku klienta.

Programy bonusowe:

LyndonFinanceLimited.com oferuje kilka innych korzyści.

Konto demo. Idealny do poznania platformy internetowej, nauki i rozwijania własnej strategii handlowej

aktualne notowania i aktualności ze świata finansów i rynku

materiały szkoleniowe, które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania

Ogólny wniosek z opinii o brokerze Lyndon Finance Limited pokazuje, że firma ciężko pracuje na swój wizerunek wiarygodnego partnera i pośredniczy na rynku finansowym dla szerokiego grona traderów. Nie ma odpowiedzi, że Lyndon Finance Limited oszustwo jest.

Tags:

Comments 3

Artur Wilk 12.12.2021

Nigdy nie miałem problemów z produkcją funduszy lub którekolwiek z ich narzędzi i usług. Jestem z nimi prawie rok. Nigdy nie pozwolili mi handlować samotnie. Zawsze oferuj pomocną pomoc, bardzo szczery i profesjonalny.

Kazimierz Włodarczyk 18.12.2021

Wycofanie funduszy jest zawsze szybkie i łatwe. Sygnały są bardzo opłacalne. Doskonałe usługi handlowe i sygnały. Mam dobry zysk z tej usługi maklerskiej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Jego samouczki są wyczerpujące i bardzo pomocne, dzięki im opracowałem własną strategię handlową, która okazała się bardzo udana.

Dawid Król 22.12.2021

Mam dobry zysk z tym brokerem. Narzędzia handlowe są dużo, a można wybrać ten potrzebny. Handel z tą firmą pomógł również rozwinąć własną strategię handlową. Dobry broker z ważną licencją, niezawodną dźwignią i doskonałą aplikacją mobilną.