Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 10 / December / 21

Lyndon finance ograniczeni oszuści? | Co wiemy o brokerze Lyndonfinancelimited.com


The Lyndon Finance Limited - oszustwo | Czy Lyndon Finance Limited to oszuści?
Visitors: 1334 Rating: ★★★★★

 

Zakres usług świadczonych przez Lyndon Finance Limited brokera jest znacznie szerszy niż zwykle oferują brokerzy. Firma zapewnia możliwość handlu kontraktami CFD na metale szlachetne i inne aktywa, które tradycyjnie kojarzą się z giełdą towarową, a nie z walutą zagraniczną. Możliwa jest również praca z kryptowalutami. Broker priorytetowo traktuje tworzenie komfortowych warunków pracy dla traderów, co oczywiście wygląda bardziej jak obietnica reklamowa, ale zapewnia platformę własnego projektu, co wygląda na bardzo poważne podejście do pracy.

Siedziba główna Londyn, Wielka Brytania

Lyndon Finance Limited Company number 01698971.

15 St Botolph St, Londyn EC3A 7BB, Wielka Brytania

Broker nie ukrywa swoich kontaktów, znajdują się one na stronie w domenie publicznej w sekcji „O nas”.

Brokerowi udało się zdobyć wiele dobrych recenzji. Niestety w tej chwili praktycznie nie ma recenzji w języku polskim.

Wszystkie działania firmy są ściśle monitorowane przez regionalnych regulatorów, co oznacza ochronę przed oszustwami i rozwodami.

Lyndon Finance Limited opinie traderów i omówienie warunków

Po pozytywnej stronie Lyndon Finance Limited opinie zwracają uwagę na lokalizację siedziby, co eliminuje prawdopodobieństwo, że broker Lyndon Finance Limited przekręt, szeroki zakres operacji, duży wybór rodzajów kont i regulacji. Neutralny - brak znanych wszystkim popularnych systemów płatności służących do uzupełniania salda konta. Można to jednak uznać za bezpośrednią konsekwencję jurysdykcji firmy i może zostać w przyszłości skorygowane.

Przegląd portalu internetowego brokera

Strona internetowa firmy posiada szereg zalet:

Jak zarejestrować się w serwisie jako użytkownik?

W tym celu przejdź do sekcji „załóż konto” (zielony przycisk w prawym górnym rogu).

Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie prostego formularza, zawierającego wszystkie wymagane informacje. Nic wymyślnego ani specjalnego. Należy pamiętać, że broker podlega ścisłej regulacji jurysdykcji UE. Oznacza to, że wszystkie dokumenty nowych użytkowników wymagają weryfikacji, aby LyndonFinanceLimited.com mogła upewnić się, że nowy użytkownik nie jest oszustem. W Lyndon Finance Limited oszustwo jest dość szybko identyfikowane przez weryfikację.

Weryfikacja tożsamości użytkowników jest bardzo prosta - wystarczy przesłać zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość, a także zdjęcie koperty, paczki lub faktury, na której znajduje się Twoje imię i nazwisko oraz adres identyczne z podanymi podczas rejestracja.

Algorytm i forma rejestracji są bardzo przejrzyste. W ostateczności zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta.

Warunki handlowe Lyndon Finance Limited — oszustwo czy dobra oferta?

Przeglądy Lyndon Finance Limited opinia pokazują, że parametry konta są powiązane z wielkością minimalnego depozytu. Różnica polega na zestawie dodatkowych warunków: każdy rodzaj konta jest dostosowany albo dla początkujących, albo dla doświadczonych traderów, albo dla specjalistów o strategiach wysokiego ryzyka, którzy potrzebują solidnej podaży środków na koncie do skutecznej dystrybucji ryzyka.

przyjrzyjmy się im bliżej:

 trzeba postawić już dwa tysiące euro. Jednak do powyższych dodaje się:

wpłacić dziesięć tysięcy:

zalecana kwota 100 tys. euro:

Wsparcie pracy

Klienci Lyndon Finance Limited oceniają pracę wsparcia bardzo pozytywnie na podstawie recenzji - zauważają zarówno szybką reakcję, jak i wysoki procent rozwiązanych problemów. Programy partnerskie i dodatkowe promocje również pojawiają się od czasu do czasu jako pozytywne aspekty współpracy z firmą, zazwyczaj wraz z informacją o płatnościach, co pozwala stwierdzić, że Lyndon Finance Limited nie jest oszustwem ani oszustwem, w przeciwieństwie do wielu innych firm. Jednocześnie natrafia się na recenzje z czasów, kiedy nie wszystkie materiały na stronie zostały przetłumaczone na rosyjski, co jest teraz zastanawiające, z pełnoprawną zrusyfikowaną wersją strony.

Rozliczenia i płatności

Do wzajemnych rozliczeń z klientami Lyndon Finance Limited korzysta z płatności bankowych (zarówno przelewów, jak i kartą). Ponadto systemy płatności elektronicznych są aktywnie wykorzystywane zarówno do wpłacania, jak i wypłacania środków.

Lyndon Finance Limited zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo środków klientów, aby wszystkie dane na kartach i rachunkach były szyfrowane i nie miały do nich dostępu nikt poza samymi klientami. Firma apeluje, aby nie ujawniać nikomu loginów i haseł do kont, aby nie narazić się na ryzyko rozwodu i oszustwa. W Lyndon Finance Limited przekręt i pranie środków uzyskanych w nielegalny sposób są surowo zwalczane.

Niektórzy użytkownicy zauważają brak popularnych systemów płatności, jednak większość recenzji zgadza się, że wszystkie transakcje odbywają się w sposób jasny i bez opóźnień. Jedynymi wyjątkami są święta, ale w tych przypadkach może to również zależeć od banku klienta.

Programy bonusowe:

LyndonFinanceLimited.com oferuje kilka innych korzyści.

Konto demo. Idealny do poznania platformy internetowej, nauki i rozwijania własnej strategii handlowej

aktualne notowania i aktualności ze świata finansów i rynku

materiały szkoleniowe, które pomogą Ci znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania

Ogólny wniosek z opinii o brokerze Lyndon Finance Limited pokazuje, że firma ciężko pracuje na swój wizerunek wiarygodnego partnera i pośredniczy na rynku finansowym dla szerokiego grona traderów. Nie ma odpowiedzi, że Lyndon Finance Limited oszustwo jest.

Tags:

Comments 39

mid-br-article__comment-avatarArtur Wilk 12.12.2021

Nigdy nie miałem problemów z produkcją funduszy lub którekolwiek z ich narzędzi i usług. Jestem z nimi prawie rok. Nigdy nie pozwolili mi handlować samotnie. Zawsze oferuj pomocną pomoc, bardzo szczery i profesjonalny.

Kazimierz Włodarczyk 18.12.2021

Wycofanie funduszy jest zawsze szybkie i łatwe. Sygnały są bardzo opłacalne. Doskonałe usługi handlowe i sygnały. Mam dobry zysk z tej usługi maklerskiej. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Jego samouczki są wyczerpujące i bardzo pomocne, dzięki im opracowałem własną strategię handlową, która okazała się bardzo udana.

Dawid Król 22.12.2021

Mam dobry zysk z tym brokerem. Narzędzia handlowe są dużo, a można wybrać ten potrzebny. Handel z tą firmą pomógł również rozwinąć własną strategię handlową. Dobry broker z ważną licencją, niezawodną dźwignią i doskonałą aplikacją mobilną.

Juliusz Kozłowski 30.12.2021

Ta firma maklerska zasugerowała, że naprawdę mam doskonałe możliwości zakupów, a wszystkie kosztowały pieniądze i czas. Była dobrą okazją do zarabiania pieniędzy bez wychodzenia z domu. Są to bardzo obiecujące brokerzy i otrzymuję od nich dobre zyski.

Emil Kozłowski 09.01.2022

Wymieniłem z nimi przez kilka miesięcy, a muszę przyznać, że miałem wiele doświadczeń i zdobyłem naprawdę dobre pieniądze. Prognozy rynku są dokładne i nigdy losowe. Zawsze na pewno.

Mariusz Woźniak 14.01.2022

Niezawodne sygnały handlowe i dobra obsługa klienta. Jestem zadowolony ze wszystkich swoich usług i narzędzi. Brokerzy i usługi wsparcia są przyjazne i niesamowite. Jestem bardzo zadowolony z tego, co od nich dostaję.

Bianka Jaworska 02.02.2022

Jestem początkującym w ich usługach, używam trochę więcej niż miesiąc, ale ogólnie jestem zadowolony. Miałem pierwszy wniosek pieniędzy i poszedł płynnie i szybko. Wysoce zalecane. Faceci z zespołu wsparcia - doskonale

Albert Sobczak 23.02.2022

Doskonałe opcje handlowe. Sygnały brokera są naprawdę opłacalne. Najlepszy ze wszystkich wycofych jest prosty i szybki. Ogólnie rzecz biorąc, moje doświadczenie handlowe z nimi jest świetne przez 6 miesięcy. Dobre sygnały i doskonała obsługa klienta.

Borys Kołodziej 24.02.2022

Niezawodnych i profesjonalnych brokerów. Niezmiennie dostarczyli doskonałe usługi od pierwszego dnia i do tej pory. Zainicjowałem usunięcie środków. Ale do tej pory nie widziałem moich pieniędzy. O co chodzi?

Medard Rudy 01.03.2022

Lubię handlować Lyndon finance limited. Kilka miesięcy temu otworzył konto, rzucił 600 USD. Podjął decyzję o otwarciu tutaj, po przeczytaniu recenzji, ogólnie wszystko jest pozytywne, bez problemów globalnych, to się podoba. Za miesiąc udało mi się zarobić 4 procent, po czym już było +6 do depozytu. Oczywiście trochę, ale perspektywie - oczywiste. Moim celem jest 80-100 procent zysku rocznie

Piotr Franc 08.03.2022

W Lyndon finance limited Spędzam różne narzędzia, bardzo duży wybór, wydaje się to największy lub jeden z największych wyborów. Najpierw poszedł do waluty, a następnie „zaczepił się” do indeksów dla akcji. Pewnego razu wolał Facebooka, interesujący. Obserwuję wiele innych, jak handlują.

Janusz Ksiazek 09.03.2022

Tak, i mogę powiedzieć, że występ odbywa się. Od czerwca gęsto osiedliłem się w Lyndon finance limited. To przedstawienie mnie zaczepił. Okazuje się w jakiś sposób płynnie. Brexit również przyzwoicie zwiększył kapitał. W magazynie nie było dużo, teraz żałuję, że zostałem posiekany i już nie zacząłem. Istnieją zarobki, jeśli głowa jest na ramionach.

Florentyn Rawski 10.03.2022

Przez długi czas handlował w Lyndon finance limited przez półtora roku, a potem przyjaciel znokautował innego brokera. Niedawno postanowiłem spróbować wrócić. Lyndon finance limited Zmieniono poza rozpoznawaniem. Nawet strona jest inna.) Działanie zamówień jest jeszcze lepsze, podobnie jak wniosek. Gdyby wcześniej był po prostu szybki, teraz pojawiło się nawet autorstwo. I wrócił z powodu nowej usługi handlowej akcji. To interesujące, od dawna chciałem.

Andrzej Antoniewicz 16.03.2022

Rok jako emeryt i teraz chcę powiedzieć, że znalazłem dla siebie interesującą aktywność - handel na giełdzie. Na początku prawda dużo straciła. Do końca roku było to lepsze niż zarobiło około 20 procent rocznie. Właśnie w tym mam jedno z konta. Przyciągnęło to, że światowy broker, sławny, uważał, że jest niezawodny. W Lyndon finance limited i ja handluję siebie, a ja kopiuję transakcje innych handlowców i uczę się z nimi. I nadal się z nimi komunikuję.

Jan Luka 02.04.2022

Naprawdę podoba mi się platforma mobilna tego brokera. Bardzo wygodnie. Dlatego zaczął regularnie dokonywać transakcji, tylko ze smartfona. Również jej platforma jest po prostu wygodna z komputerem. Najważniejsze, co zdałem sobie sprawę, jest dobry Internet. Nie ma problemów z transakcjami.

Arkadiusz Deja 18.04.2022

W Lyndon finance limited duży wybór narzędzi i przejście z jednej grupy narzędzi do drugiej jest łatwe na Twoim koncie osobistym. Prawdopodobnie firma koncentruje się bardziej na inwestorach niż handlowcom, ponieważ Stop jest obliczany w stosunku do depozytu. Moim zdaniem wygodny broker do inwestowania.

Czesław Furman 07.05.2022

Zacząłem od Lyndon finance limited konsultantów. Rok temu nagle postanowił zmienić brokera, ale nie poszedłem do nowego biura i wróciłem do początków. Oto depozyty poniżej, więcej handlowców może sobie pozwolić na otwarcie wyniku i pracy tutaj. Lyndon finance limited Konsultanci jednym z niewielu brokerów, których warunki na przestrzeni lat nie stają się gorsze.

Antoni Motyl 16.05.2022

Systemy wniosków są naprawdę zmniejszone. Ale z drugiej strony możesz łatwiej go zdobyć. Prowadziłem z Yandex, zanim Yandex wydał. Teraz mogę wybrać alternatywę, gdy są w kontakcie. Produkty są na przykład doradcą HSS, które swobodnie dają swoim handlowcom. Nie obserwuję technologii kuchennych. Nigdy nie było z nimi skandali. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, w przeciwnym razie jest zmęczone zmianą DC.

Aleksy Senk 07.06.2022

Pewnego dnia komunikowałem się z menedżerem. Młody człowiek pozostawił bardzo przyjemne wrażenie. Lyndon finance limited Konsultanci doceniam swoje staranne podejście do przypadku przede wszystkim ich odpowiedzialności za wszystko, co robią. Jeśli chodzi o mnie, lokalny zespół jest jednym z najbardziej profesjonalnych forex na całym rynku.

Polikarp Zinda 08.06.2022

Mam konto w Lyndon finance limited* ponad rok temu, ale wszystko było bezczynne. I kilka miesięcy temu zaczął Real Degi. I oto, co powiem, byłem bardzo zadowolony z służby i egzekucji w prawdziwym życiu. Usiadł z komunikacją z handlowcami, korzyść tłumacza jest nawet tutaj. Teraz to konto stało się priorytetem. Pochodny. Nie ma problemu.

Anioł Ziminski 17.06.2022

Przeszedłem na tę stronę wyłącznie z powodu kryptowalut, bardzo proste i zrozumiałe jest ich handel, nie ma dodatkowych warunków komplikujących i chwil. Zarobiłem trochę na Bitcoinach, na powietrzu na wzgórzu, który przetoczyłem z plusem na poziomie 30%, ale oczywiście Hai nie złapał, to nie ma sensu. Chociaż krypty ustąpiły, ponieważ myślę, że przegrzanie rynku jeszcze nie spali, myślę o handlu kopią kopii, czas połączenia wkrótce będzie odpowiedni

Lubosław Rokosz 18.06.2022

Dzięki za jakość, wydajność. Oczywiście nie wszystkie 100, ale w większości Lyndon finance limited nie zawodzi, zarówno odroczone, jak i pilne zamówienia są przetwarzane w odpowiednim czasie. Analityka oczywiście jest zawsze czymś więcej niż zaleceniem. Nigdy nie przyjmuję prognoz za podstawę, ale jako ogólny przepływ informacji jest bardzo użyteczny. W moim przypadku bonusy są również opłacalne. Z rachunków premiowych systematycznie wypłacam pieniądze, mniej niż z handlu, ale jest. Ale nie interesuje mnie partnerstwa, więc nie mogę komentować.

Ludwik Pokora 18.06.2022

Otwarty 4 transakcje dziennie. W razie potrzeby mogłem nadal, nie ma ograniczeń liczby transakcji. Wszystko poszło z pomyślnie. Jeśli kontynuuję w tym samym duchu, do końca miesiąca rano ma swoje zyski.

Ambroży Starzynski 22.06.2022

Mój przyjaciel i ja otworzyliśmy konta w Lyndon finance limited. Podczas gdy uczniowie postanowili nauczyć się handlować i inwestować. Doszli dobrze do platformy. Dobrze, że istnieje platforma mobilna - kiedy uczymy się dokonywać transakcji, oglądać rynek. Ostro wybieram narzędzia, przestrzegam statystyk, wpisuję tylko jasne transakcje, od dawna szukam odpowiedniego momentu.

Wandelin Kalka 25.06.2022

Lyndon finance limited Świetny DC. Bardzo duży wybór elektronicznych systemów płatności. Wygodne konto osobiste, niskie spready w ogóle doskonałe warunki handlowe jako całość odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych handlowców.

Polikarp Raczkiewicz 28.06.2022

Przez siedem lat testował sporo brokerów i zabrał parę do stałej pracy. Spośród nich Lyndon finance limited* lider w prawie wszystkich kierunkach. Najszybsza wydajność i najszybszy wniosek. Według niektórych osób rozprzestrzenianie się w niektórych parach są najlepsze. Wniosek jest najszybszy.

Iwon Ciolek 28.06.2022

Polecę Lyndon finance limited za jego uczciwość. Wziął bonusy, spokojnie na nich handlował i osiągnął niewielki zysk. Nie wszystko to, spotkałem firmy, w których jest pole wyboru, jest też prawdziwa.

Andrzej Bobowski 08.07.2022

Szukałem jakiejś pracy w niepełnym wymiarze godzin w Internecie, kiedy straciłem główną pracę. Nie sądziłem, że możesz w pełni zarobić online. Teraz nawet 300 dolców według wyników tygodnia to kurz.

Zygfryd Wolny 18.07.2022

Lubię ten proces, uwielbiam pracować z grafiką świec, szkolę sensację i już wykonuję dobrą robotę z długoterminowymi prognozami.

Jakub Gazdik 21.07.2022

Wygrałem bezpłatny turniej, odrzuciłem kwotę. Potem ją wyprowadziła. Wniosek był prawie natychmiast, sądząc po rodzaju rachunków (około 7000 rubli), a następnie zwiększył status depozytu i rozproszył depozyt do 32 000 rubli.

Radomił Gajewski 23.07.2022

Platforma Lyndon finance limited godna platforma do handlu. Szczerze wycofaj pieniądze i szybko. Można go zabrać do crypto -cholanta. Transakcje otwarte bezzwłocznie, harmonogram wcale nie zwalnia.

Wisław Raczynski 24.07.2022

Dobra rentowność, istnieje stały odsetek na EUR/USD i GBP/USD, co dzień 82%w ciągu dnia. Łatwy w użyciu, dobry interfejs.

Ferdynand Zebro 24.07.2022

Moja historia o tym, jak rozrywka może się zdegenerować w pełnej pracy. Nie miałem nadziei na Lyndon finance limited. Poszedłem na link reklamowy, próbowałem wymienić demo ze względu na zainteresowanie i poruszony)))

Wandelin Warda 03.08.2022

Ostatnio spotkałem tylko tę stronę. Czytałem wiele pozytywnych recenzji. Naprawdę podoba mi się projekt strony. Wszystko jest jasne, dużo nauczania filmów. Myślę, że zacznę dobrze zarabiać zbyt wcześnie. Od dawna szukam strony, na której możesz zacząć od niewielkiej inwestycji. Wiele takich miejsc rozproszonych. Podobał mi się ten. Mam nadzieję, że szybko się nauczę. Spojrzałem na materiały treningowe. Wszystko wydaje się jasne.

Pafnucy Baranoski 06.08.2022

Prawie nie jestem zagrożony, robię wszystko starannie i ostrożnie i bardzo się cieszę, że istnieją podobne strony do zarabiania.

Inocenty Kaczka 22.08.2022

Od dawna interesuję się tematem handlu, pracuję na kilku stronach, w tym z brokerem Lyndon finance limited. Mogę powiedzieć, że Lyndon finance limited broker jest niezawodny, wygodnie jest z nim pracować, wiele narzędzi finansowych jest dostarczanych do pracy. Dla mnie wybrałem handel kryptowalutami, pary walutowe na stronie zostały dostarczone wystarczające, szybkie handel, informacje o cytatach są istotne. Komisja jest niska do depozytu i wycofania, nie ma problemów z wnioskiem, bardzo szybko usuwam fundusze. Polecam witrynę, aby dowiedzieć się, co nie jest trudne, w którym to przypadku wsparcie jest stale kontaktowe.

Romuald Mita 23.08.2022

Lyndon finance limited, prawdopodobnie piąty lub szósty broker, z którym pracowałem. Na początku przyciągnęło moją uwagę stabilność platformy. Wydajność jest bardzo szybka. Wszystko jest super, nie możesz się zgubić. Ogólnie rzecz biorąc, zdałem sobie sprawę, że jeśli broker otwarcie oferuje handel z robotami, ten broker oferuje de facto najlepsze warunki, ponieważ odpowiada, że ​​nie będzie problemów z projektowaniem zamówień.

"
Bogumir Babik 30.08.2022

Niedawno natknąłem się na tę stronę. I bardzo zadowolony. Bez żadnych trudności mogę przenosić i prowadzić pieniądze. A co najważniejsze, aby je uzasadnić

"
Chrystian Manikowski 30.08.2022

Zainteresowałem się handlem od przyjaciela, zarobił dobrze w tej sprawie, więc chciał. Wokół niego z Lyndon finance limited i spotkał się. Byłem zadowolony, że platforma jest bezpośrednio zaostrzona dla początkujących, jest łatwy do zrozumienia interfejs i na aukcji jest szkolenie. Na początku trochę zainwestowałem, okazało się, że szybko. Teraz aktywnie pracuję z brokerem, cieszę się, że jest on niezawodny i daje premie do wniosku. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony, będę nadal handlować!