Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 11 / April / 21

Synergy Auto-weryfikacja projektu auto.synergy.group


Synergy Auto opinie | Synergy Auto to program, dzięki któremu będziemy mogli kupić
Visitors: 260 Rating:

Synergy Auto to program, dzięki któremu będziemy mogli kupić samochód w cenie 30-60 proc.jego realnej wartości.

Ten program został opracowany przez firmę Synergy, która jest znana z tego, że jest oszustwem. Synergy Auto to samodzielny projekt, którego celem jest pozyskanie przez inwestorów nowych samochodów, o których marzą. To prawda, że nie możesz tu nic kupić. To skomplikowany program oszustwa, nie będzie szybkiego rozwodu za pieniądze. Będziesz jeździł po uszach przez długi czas, dopóki nawet najbardziej naiwny klient nie zda sobie sprawy, że został rozłożony i nie otrzyma pieniędzy ani pożądanego pojazdu.

Jak szukać projektu

Synergy Auto opinie

Synergia Auto przekręt

Witryna

https://auto.synergy.group

Zalety i wady Synergy Auto

Nie

Część przekrętu

Nic nie kupisz

Kradzież pieniędzy

Synergy Auto - przegląd projektu

Witryna jest jednostronicową stroną, ponieważ w rzeczywistości ma charakter informacyjny. Podstawowe informacje bezpośrednio na temat grupy Synergy można uzyskać na głównej stronie projektu. A Synergy Auto to strona specjalnie zarezerwowana dla programu zakupu samochodu ze zniżką do 71 procent.

Jednocześnie widać, że projekt był zaangażowany w profesjonalistów. W rzeczywistości jest to zauważalne we wszystkich innych oszustwach od tych oszustów, których nie jest tak mało. Pomimo tego, że jest to strona jednostronicowa, istnieje wystarczająco dużo szczegółowych informacji.

Na przykład istnieją szczegóły prawne. Jak wiadomo, Synergy jest zarejestrowany w Nowej Zelandii, ale ma również osobowość prawną w Rosji. To prawda, że z jakiegoś powodu jest to spółdzielnia konsumencka.

Ale nie ma zgody na prowadzenie działalności inwestycyjnej. Aby uniknąć niepotrzebnych pytań, oszuści po prostu niosą bzdury, że nasze pieniądze są wysyłane do firm partnerskich, gdzie są mnożone przez inwestycje na rynkach finansowych i kryptowalutach. To osobny temat do rozmowy, ale powiedzmy tylko, że wszyscy ci partnerzy są oszustami od tych samych oszustów i nie ma tam żadnych inwestycji.

Strona zawiera recenzje, w których niezrozumiałe postacie dziękują Synergy Auto za pomoc w zakupie samochodu. I widać, że są to wszystkie drogie i nowe samochody znanych marek.

Dlaczego to ma znaczenie? Ponieważ Synergy Auto próbuje wparować tylko bardzo drogie samochody. Jeśli potrzebujesz wazonu lub zagranicznego samochodu na poziomie podstawowym, projekt nic Ci nie pomoże. Istota tego wszystkiego jest prosta-im droższy samochód, tym więcej klient będzie musiał zapłacić, aby zapłacić za program. Oznacza to, że oszuści otrzymują więcej pieniędzy.

Komunikacja

88006005556

Istnieje infolinia, na której będziesz wieszał makaron na uszach, a także profile projektu w mediach społecznościowych. Chętnie się z Tobą skontaktują, ponieważ od tego zależy zysk oszustów.

Zdemaskowanie

Jesteśmy więc zaproszeni, aby zostać członkiem programu Synergy Auto i kupić dowolny samochód swoich marzeń w cenie 30-60 procent jego rzeczywistej wartości.

Klient składa wniosek o udział w programie Synergy Auto i płaci za niego. Uzyskane środki są przekazywane do firm partnerskich i tam pomnażane.

Dzięki temu Synergy wypełnia zobowiązania związane z programem samochodowym.

Synergy Auto-zwykłe oszustwo

To takie proste – raz zapłacili część pieniędzy, a po pewnym czasie zabrali samochód, który jest kilka razy droższy.

Oczywiście to nie działa. Jaka jest istota tego projektu? Fakt, że oszuści po prostu zbierają pieniądze, jak na wszystkich innych oszustw tej grupy. Opowiadają bardzo pięknie, mistrzowsko kłamią i robią wszystko, aby nie dać Ci pieniędzy. I zaczniesz ich żądać bardzo szybko, gdy zdasz sobie sprawę, że nikt nawet nie kupi ci samochodu.

Werdykt

W żadnym wypadku nie należy płacić za program Synergy Auto, ponieważ jest to rozwód. Fałszywa firma, fałszywy program, złe recenzje, połączenie z wieloma pseudoinwestycyjnymi oszustwami i piramidami finansowymi. Oszustwo i rozwód.

 

Tags:

Comments 0