Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 16 / January / 22

Zapowiedź restartu RTS The Settlers słynnej strategii, którą tak bardzo kochamy!


Restart słynnej strategii RTS The Settlers
Visitors: 303 Rating: ★★★★★

Ubisoft ogłosił nadchodzące ponowne uruchomienie długo działającego tytułu RTS The Settlers, który pojawi się na PC 17 marca.

Mówi się, że ta nowa iteracja jest w większości inspirowana The Settlers 3 i The Settlers 4 od Blue Byte. Zostały wydane odpowiednio w 1999 i 2001 roku i są uważane za dwie najlepsze pozycje w serii. W nowym ujęciu Elari zostaną zmuszeni do ucieczki ze swojej ojczyzny, aby osiedlić się na nowych i nieznanych ziemiach. Oczywiście tutaj się pojawiasz.

Będziesz musiał kierować ludźmi, gdy budują swój nowy dom, stawiają czoła nowym wyzwaniom i spotykają inne frakcje. Istnieją trzy specyficzne frakcje, którymi można grać, każda z własnym wyglądem i stylem gry. Ponadto mają również własną historię i jednostkę wojskową specyficzną dla frakcji. Będziesz musiał zbierać zasoby, budować armie i wykonywać różne misje, prowadząc swoich ludzi do zwycięstwa.

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, aby wypróbować grę, przed premierą będzie zamknięta beta. Zainteresowane strony mogą zarejestrować się już teraz w wersji beta, która będzie dostępna od 20 do 24 stycznia. Ta beta będzie zawierać samouczek gry i dwa tryby potyczki: 1 na 1 i 2 na 2.

Następnie The Settlers pojawi się na PC za pośrednictwem Ubisoft Connect i sklepu Epic Games Store 17 marca. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gry.

Tags:

Comments 0