Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 12 / października / 23

ASUS ROG Zephyrus G15: potężny laptop do gier w średniej cenie


Recenzja laptopa ASUS ROG Zephyrus G15
Visitors: 206 Rating: ★★★★★

ASUS ROG Zephyrus G15 to potężny laptop do gier, który oferuje połączenie wydajności, przenośności i stylu. Jest wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen 9 6900HS i kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti, dzięki czemu z łatwością radzi sobie z najbardziej wymagającymi grami.

Wygląd

Zephyrus G15 ma stylowy design z cienką i lekką obudową. Wykonany jest z aluminium i plastiku i dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Ekran

Zephyrus G15 jest wyposażony w 15,6-calowy ekran o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli). Ekran ma częstotliwość odświeżania 165 Hz, co zapewnia płynną i responsywną rozgrywkę.

Wydajność

Zephyrus G15 jest wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen 9 6900HS i kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti. To połączenie zapewnia imponującą wydajność w grach, a także w aplikacjach kreatywnych.

Pamięć i przechowywanie

Zephyrus G15 jest wyposażony w 16 GB pamięci RAM DDR5 i dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 1 TB. To wystarczy dla większości zadań, w tym gier, edycji wideo i pracy z wirtualną rzeczywistością.

Bateria

Zephyrus G15 jest wyposażony w akumulator o pojemności 90 Wh. Zapewnia do 7 godzin pracy na baterii przy wykonywaniu codziennych zadań.

Dodatkowe funkcje

Zephyrus G15 jest wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, które czynią go doskonałym wyborem dla graczy i profesjonalistów kreatywnych. Do nich należą:

Cena

Zephyrus G15 w podstawowej konfiguracji kosztuje od 7650 Zl.

Wniosek

ASUS ROG Zephyrus G15 to doskonały wybór dla tych, którzy szukają potężnego laptopa do gier w średniej cenie. Oferuje połączenie wydajności, przenośności i stylu, co czyni go doskonałym wyborem dla graczy i profesjonalistów kreatywnych.

Zalety:

Wady:

Alternatywne opcje:

Tags:

Comments 0