Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 01 / marca / 21

United Brokers opinie. Broker united-brokers.io


Recenzja Domu Maklerskiego United Brokers
Visitors: 488 Rating:

Weryfikacja brokera United Brokers

Prawdziwe opinie klientów w Internecie

Wniosek

United Brokers to firma maklerska, która zapewnia, że każdy klient firmy będzie mógł zarabiać pieniądze. Wartościowy Dom Maklerski czy kolejni oszuści, którzy bezczelnie oszukują klientów?

Stale pojawiają się nowe firmy maklerskie, które mówią tylko o gwarancjach, niespotykanym sukcesie, że wszyscy klienci oczekują beztroskiej przyszłości. Ale w rzeczywistości w 99% są to absolutni oszuści, którzy bezczelnie przywłaszczają pieniądze łatwowiernym ludziom. Wiele osób nadal wierzy w wspaniałe zarobki za pomocą dwóch kliknięć.

W tym przypadku United Brokers jest typowym przedstawicielem oszustów. Nikt nigdy nie będzie w stanie zarobić na tym projekcie, ponieważ wszystkie pieniądze trafią do kieszeni oszustów. Dlatego przyjrzyjmy się szczegółowo projektowi i powiemy całą prawdę o United Brokers.

Powiązane nazwy projektu:

FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd.

Adres strony:

https://united-brokers.io

Kontakt: [email protected]

Recenzja Domu Maklerskiego United Brokers

Według legendy jest to udana firma maklerska, która z powodzeniem działa, zapewnia możliwość zarabiania pieniędzy. Po rejestracji klienci mogą kupowaćprzedawać akcje dużych firm, również zagranicznych. Broker zapewnia cały zestaw narzędzi, które dadzą dodatkową możliwość dokonania korzystnej transakcji.

Ważne! Jeśli napotkałeś ten projekt, opisz współpracę w komentarzach na naszej stronie internetowej. Twoja opinia pomoże pozostałym użytkownikom Internetu zaoszczędzić czas, pieniądze i nie zadzierać z United Brokers.

Kierownictwo firmy zapewnia, że każdy klient będzie mógł zarabiać pieniądze i uzyskać gwarantowany dochód. Stwierdzono, że firma jest oficjalnie zarejestrowana na Cyprze i posiada wszystkie niezbędne licencje, które potwierdzają legalną działalność. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych internautów zainteresowanych zarabianiem przy minimalnym ryzyku.

Weryfikacja brokera United Brokers

Nie ufaj temu projektowi, ponieważ jest to kolejny przekręt, który ma na celu oszukanie łatwowiernych użytkowników Internetu. Zacznijmy od danych prawnych firmy. Strona twierdzi, że firma FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd, zarejestrowana od dawna, w tej chwili - działająca. Właśnie sama strona brokera powstała w grudniu 2020 roku.

Jednocześnie strona wskazuje, że istnieją duże płatności dla klientów za 2020 rok. Okazuje się, że w ciągu 1 miesiąca wypłacono miliony dolarów? Firma FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd jest zarejestrowana w strefie Offshore.

Schemat oszustwa jest dość prosty. Oszuści sugerują, aby zacząć kupować akcje i zarabiać na wzroście. Obiecują uczyć tylko lukratywnych transakcji i stałej pomocy od profesjonalnych handlowców. Ufna osoba inwestuje pieniądze w nadziei na zarobienie pieniędzy, oszuści zaczynają zmuszać klienta do inwestowania jak największej ilości pieniędzy, wymyślają różne historie, ale najważniejsze jest przekonanie do nowego wkładu. Gdy klient nie jest już w stanie inwestować pieniędzy, zaczyna go ignorować, blokować konto za naruszenie zasad brokera. W rezultacie oszuści otrzymują pieniądze, a Klient nie ma możliwości ich zwrotu.

Prawdziwe opinie klientów w Internecie

W Internecie jest wiele prawdziwych negatywnych recenzji, które potwierdzają, że ten projekt został stworzony przez grupę oszustów. Ludzie wierzyli w możliwość zarabiania na zakupie akcji, że będą szkoleni i zawsze będą pomagać. W rezultacie klienci zostali zmuszeni do inwestowania ostatnich pieniędzy, zaciągania pożyczek. Żaden z klientów nie był w stanie odzyskać swoich pieniędzy, nie mówiąc już o zyskach. Ciągłe skargi i negatywne opinie w kierunku FORTUNE INVESTMENT GROUP Ltd.

Wniosek

United Brokers to typowy przedstawiciel brokerów oszustów, którzy bezczelnie oszukują ludzi i przywłaszczają pieniądze. Strona jest kłamstwem, nie ma żadnych szczegółowych informacji o firmie, wszystko jest anonimowe. Dlatego zdecydowanie nie zaleca się inwestowania pieniędzy, ponieważ łatwo je stracić.

Opinie-United Brokers

Tags:

Comments 0