Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 18 / lutego / 22

Jak wyjść ze strategii handlowej lofork


Przegląd ważnych punktów handlu na rynku walutowym
Visitors: 218 Rating: ★★★★★

Handlując na rynku walutowym, musisz pamiętać, że nie wystarczy mieć narzędzia analityczne, musisz także stworzyć swoją strategię. Taktyka handlowa jest kształtowana przez ich różne techniki, składające się z operacji szeregowych lub równoległych. Zastosowanie strategii handlowej pozwala ograniczyć straty do minimum, a czasem nawet zwiększyć zyski. Jedną z takich taktyk jest"loforming".

Instrukcje

Krok 1

Użyj strategii handlowej "lodak" w przypadku, gdy otwarty kurs nie przynosi zysku co najmniej 50 punktów lub jeśli planowana jest gwałtowna zmiana kursu walutowego. Aby zmniejszyć straty, powstaje sprounter handlowy, którego punkt otwarcia powinien być jak najbliżej otwarcia pierwszej pozycji.

Krok 2

Wspiera to lukratywny handel. Na przykład kupiłem walutę, obserwując ruch w górę. Jednak w ciągu dnia oczekuje się przekroczenia linii oporu, od której możliwe jest odbicie. Aby być po bezpiecznej stronie, Złóż zamówienie sprzedaży w punkcie oporu, tworząc pozytywną blokadę.

Krok 3

Następnie zignoruj blokadę, ponieważ uniemożliwia to analizę sytuacji. Wyjście z zamku odbywa się w następujący sposób. Jeśli cena odbije się od linii oporu, ale wkrótce nastąpi odwrócenie w kierunku wzrostu, wówczas zlecenie sprzedaży zostanie zamknięte, a zakup pozostanie w celu zwiększenia zysków. Jeśli kurs walutowy przebije linię oporu, musisz poczekać, aż wrócisz do poziomu wsparcia, a następnie zamknąć sprzedaż.

Krok 4

Zminimalizuj straty, tworząc blokadę ujemną. Na przykład kopie z nadzieją na trend wzrostowy. Ale zamiast rosnąć, cena przebija linię wsparcia. Zazwyczaj w takiej sytuacji stop loss są siatką bezpieczeństwa. W tym momencie możesz jednak złożyć zamówienie na sprzedaż. Dlatego nie zamyka nierentownej transakcji, ale otwiera przeciwną pozycję.

Krok 5

Aby wydostać się z zamku, musisz zidentyfikować następną linię wsparcia. Następnie zamknij pozycję, aby nie generować zysków w przyszłości. Używanie blokady ujemnej jest niebezpieczne, ponieważ nie ma ograniczeń dotyczących strat. W przypadku gwałtownej zmiany kursu walutowego i zaniedbania może to prowadzić do poważnych konsekwencji. W związku z tym konieczne jest stosowanie tej strategii tylko wtedy, gdy masz wystarczające doświadczenie i wiedzę.

Tags:

Comments 0