Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 19 / maja / 21

Losowanie nagród w 2021 roku. Rozwód online!


Losowanie prawdziwych nagród online w 2021 roku.
Visitors: 554 Rating:

Losowanie nagród w 2021 roku. Rozwód online!

Treść artykułu:

Przegląd projektu losowanie nagród 2021

Sprawdzanie projektu SoldBox site

Prawdziwe recenzje w Internecie

Wniosek

W internecie pojawił się nowy projekt, który organizuje losowanie nagród w 2021 roku. Czy można wygrać prawdziwe nagrody, czy jest to kolejny przekręt?

W Internecie jest wiele różnych projektów, w których rzekomo grają prawdziwe nagrody. Uczestnicy powinni po prostu otworzyć kilka "pudełek" i odebrać długo oczekiwaną nagrodę. Jednak wszystkie takie projekty są ciągłymi oszustwami, które oszukują łatwowiernych użytkowników Internetu.

W tym przypadku jest to typowa strona oszustów, którzy stworzyli fałszywą promocję z losowaniami nagród i oszukują naiwnych internautów, którzy nadal wierzą w "Freebie". Istnieją już prawdziwe opinie od ofiar, które straciły pieniądze. Dlatego rozważymy szczegółowo projekt i powiemy całą prawdę o losowaniu nagród w 2021 roku.

Powiązane nazwy projektu:

Losowanie prawdziwych nagród online w 2021 roku.

Adres strony:

https://soldbox.site

Kontakt: Brak

Przegląd projektu losowanie nagród 2021

Na stronie nie ma żadnych jasnych informacji. Uczestnicy są proszeni o podanie swojego imienia i 3 prób otwarcia tajemniczych skrzynek. Mówi się tylko, że każdy uczestnik ma gwarancję otrzymania cennej nagrody lub pieniędzy, które można wypłacić na swoją kartę bankową lub portfel elektroniczny.

Ważne! Jeśli spotkałeś się z tym oszustwem, opisz współpracę w komentarzach na naszej stronie. Twoja opinia bardzo pomoże pozostałym użytkownikom Internetu zaoszczędzić czas, pieniądze i nie zadzierać z tą witryną.

Witryna zawiera witrynę na żywo, w której zwycięzcy rzekomo się komunikują. Uczestnicy piszą, że wygrywają od 50 do 150 USD w ciągu kilku sekund. Pieniądze przychodzą natychmiast. To tylko strona budzi wiele wątpliwości, sprawdźmy to.

Sprawdzanie projektu SoldBox site

Przy 3. próbie niespodziewanie otrzymujemy nagrodę w wysokości 3000$. Próbujemy odebrać swoją wygraną, ale jesteśmy połączeni z operatorem. Operator przygotuje wszystkie niezbędne informacje, aby otrzymać naszą nagrodę pieniężną. Wprowadzamy dane karty bankowej i czekamy na przelew.

Pojawia się tylko błąd, że nie można przelać pieniędzy w dolarach, najpierw musisz je wymienić. Wymiana będzie produkowana przez platformę SoldBox. W takim przypadku konieczne jest zapłacenie 439 rubli za przeliczenie waluty z własnej kieszeni.

Po pierwsze, dlaczego prowizja nie jest automatycznie pobierana od konwersji waluty, a po drugie, dlaczego płacąc prowizję, wchodzimy do usługi przyjmowania płatności online. Oferujemy płatność za towar elektroniczny, a nie opłatę za wymianę walut.

Gdzie są informacje prawne na stronie? Gdzie jest oferta publiczna? Dlaczego nie ma żadnych informacji na stronie głównej? Chodzi o to, że jest to typowy przekręt, który został stworzony w celu oszustwa. Na początku oszuści są zmuszeni zapłacić 400 rubli za wymianę walut, następnie za przelew, a następnie za otwarcie konta i tak będzie w nieskończoność, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że trafiłeś na kolejnych oszustów.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli wpiszesz swoje dane karty bankowej w tej wątpliwej usłudze, oszuści uzyskają dostęp do Twoich oszczędności. Będą stale odpisywać różne kwoty, dopóki saldo nie będzie 0. Jeśli przekazałeś dane swojej karty bankowej tym oszustom, natychmiast zamknij ją i zwolnij nową. Zmiana hasła z szafki lub kodu PIN karty nie pomoże w tej sytuacji.

Prawdziwe recenzje w Internecie

W Internecie jest już wiele prawdziwych opinii od ofiar. Poszkodowani piszą, że uwierzyli w cud losowania i postanowili spróbować wygrać nagrody. Ofiary nie budziły obaw o dokonywanie płatności w wysokości 400-900 rubli, ponieważ na Kanu były notorycznie fałszywe "200 000" rubli.

Wiele osób padło ofiarą tych oszustów i teraz próbuje odzyskać swoje pieniądze. Niestety, nikt nie był w stanie odzyskać swoich funduszy.

Wniosek

SoldBox to typowy projekt oszustów, za pomocą którego oszukują naiwnych użytkowników Internetu. Nie ma żadnych danych prawnych, oferty publicznej, wszystko anonimowe, ciągłe wymagania dotyczące przesyłania pieniędzy. Dlatego zdecydowanie nie zaleca się angażowania się w takie projekty, ponieważ masz gwarancję utraty pieniędzy.

Losowanie nagród 2021-recenzje

Tags:

Comments 0