Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 12 / maja / 22

Podstawa inwestowania spokojne zarobki powyżej średniej Relié


Kanał towarowy na dziś
Visitors: 382 Rating: ★★★★★

Wszystko o pomyślnym inwestowaniu w siebie, wynajmowaniu i inwestowaniu w wartość wszystkich klas aktywów (od gotówki po dzieła sztuki i akcje po klasyczne Ferrari) na podstawie trzech pytań:
1. Jak rozdysponować bogactwo?;
2. W co inwestować?; oraz
3. Kiedy kupować lub sprzedawać?

Opis produktu

Quatrième de couverture

PODSTAWY INWESTOWANIA. To już piąte wydanie tej popularnej książki inwestycyjnej! Od wielu lat najlepsza książka inwestycyjna w Holandii i Belgii (Beursig.com). Kup tę książkę już teraz i szybko dowiedz się, co już wiedzą tysiące inwestorów! Z przedmową profesora Kelevane.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ - UWAGA REDAKTORA - Podstawy inwestowania nie są napisane dla inwestorów, którzy chcą szybko wzbogacić się w ciągu kilku miesięcy, którzy chcą nauczyć się najnowszych technik handlowych, którzy chcą handlować Bitcoinem itp. Podstawy inwestowania są napisane dla Ciebie, jeśli chcesz zdobyć solidną wiedzę na temat skutecznego inwestowania długoterminowego i wartościowego. Zobacz zawartość tej książki, aby uzyskać więcej informacji na omawiane tematy.

PODSTAWA INWESTYCYJNA jest ważna dla inwestorów długoterminowych, którzy chcą wiedzieć, co działa, kiedy i dlaczego. Jasno napisane, na przemian poważne i swobodne, a zawsze praktyczne, zabawne i pouczające, Fundamentals of Investing rzucają światło na relacje między inwestorem, inwestycją i giełdą. Obejmuje najbardziej optymalny rozkład Twojego majątku, emocjonalne i psychologiczne przeszkody w inwestowaniu, główne cechy gotówki, depozytów, obligacji, akcji, nieruchomości i inwestycji alternatywnych, znalezienie odpowiedniej firmy z odpowiednim zarządzaniem i właściwym produktem, określenie właściwa cena kupna i sprzedaży, obliczanie kosztu inwestycji w aktywa netto, zalety i wady profesjonalnego zarządzania aktywami i wiele, wiele więcej.

Ponadto Investing Fundamentals zawiera obszerny i szczegółowy spis treści oraz obszerny indeks słów kluczowych, dzięki czemu można go szybko i łatwo wykorzystać jako punkt odniesienia w dowolnym miejscu i czasie.

Niezależnie od tego, czy inwestujesz w obligacje, akcje, towary, czy klasyczne Ferrari, najpierw przeczytaj PODSTAWY INWESTOWANIA. Dowiedz się, jak osiągnąć wyższe zwroty, jak zmniejszyć ryzyko inwestycyjne i jak uwolnić się od emocjonalnej dyktatury rynku akcji.

I edycja - styczeń 2012
2 edycja - sierpień 2013
3 edycja - wrzesień 2015
4 edycja - listopad 2017
5 edycja - kwiecień 2021
5 edycja (przedruk) - styczeń 2022

O HOLLAND INVEST: Holland Invest jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, którego celem jest bezpieczna i wyższa aprecjacja kapitału w długim okresie. Ponadto Holland Invest zobowiązuje się do promowania obiektywnej i rzetelnej wiedzy inwestycyjnej. Holland Invest to jeden z nielicznych międzynarodowych funduszy inwestycyjnych, który nie odczuł negatywnego wpływu kryzysu finansowego i od prawie 20 lat konsekwentnie osiąga ponadprzeciętne zwroty. W tej książce przeczytasz, jak Holland Invest to osiąga, przekonasz się, że to nie przypadek, i dowiesz się, jak możesz to zrobić sam w przyszłości.

Z WSTĘPEM PROF. DR. JAAP KÖLEWEINE jest byłym dyrektorem generalnym AFM Research, felietonistą FD i emerytowanym profesorem finansów korporacyjnych (Uniwersytet Nyenrode).

CZYTELNIKI INWESTYCYJNI:

"Autor daje do zrozumienia, że ​​wiele tak zwanych prawd giełdowych nie wytrzymuje wnikliwej analizy i że w szczególności kluczowa jest przyszła wartość firmy i jakość jej zarządzania. Ta książka uczy, jak stawić czoła tej rzeczywistości. I odważyć się postępować zgodnie z nią." "Cytaty, przykłady i wykresy, autor przedstawia jasną argumentację. Krótko mówiąc, pouczająca książka."
(Mark Derks, starszy konsultant podatkowy)

„Dwa logiczne pytania, które każdy inwestor powinien sobie zadać:
1. Na czym tak naprawdę polega inwestowanie?
2. Co dodają doradcy inwestycyjni i zarządzający aktywami?

br / >W tej przejrzyście napisanej książce znajdziesz odpowiedzi na te pytania, dzięki czemu po przeczytaniu tej książki prywatni inwestorzy będą wiedzieli więcej niż wystarczająco, aby podejmować mądre decyzje dotyczące inwestowania (lub inwestowania) własnych aktywa . jest również absolutną koniecznością dla doradcy finansowego, który naprawdę chce dla klienta jak najlepiej.”
(Rene de Jonge, doradca finansowy)

„Ta książka jest bardzo polecana. Jest ładnie napisana i łatwa do zrozumienia. Nie tylko daje bardzo pomocne wskazówki i porady ekspertów na temat nieprzewidywalności rynku akcji, ale także zabiera Cię w podróż w przeszłość. Autor naprawdę zafascynował mnie faktami i ciekawostkami o błyskotliwych ekonomistach i laureatach Nagrody Nobla, którzy zawiedli jako inwestorzy, i jestem pewien, że historia „goryla giełdowego” Jaco rozśmieszy czytelnika, tak jak ja w zatłoczonym tramwaju do pracy .Ta książka jest koniecznością!”
(Cheryl Felt, asystentka projektu)

Biografia autora

O HOLLAND INVEST: Holland Invest jest funduszem inwestycyjnym zamkniętym, którego celem jest bezpieczna i wyższa aprecjacja kapitału w długim okresie. Ponadto Holland Invest zobowiązuje się do promowania obiektywnej i rzetelnej wiedzy inwestycyjnej. Holland Invest jest jednym z nielicznych międzynarodowych funduszy inwestycyjnych, które nie odczuły negatywnego wpływu kryzysu finansowego, a od prawie 20 lat zwroty z inwestycji są niezmiennie powyżej średniej.

Tags:

Comments 0