Bądź na bieżąco z "Mind Reader"

Henryk Ciesielski 01 / October / 21

Broker Expert Financial Solutions – opinie i analiza


Expert Financial Solutions | Expert Financial Solutions – oszuści
Visitors: 1119 Rating: ★★★★★

Firma Expert Financial Solutions rozpoczęła swoją pracę na początku 2000 lat, czyli ponad dwadzieścia lat temu. Firma brokerska oferuje serwis dla handlu kryptowalutami i innymi aktywami, oprócz właśnie par walutowych, do których przyzwyczaili się już klienci. Expert Financial Solutions opinie w tym momencie dostaje pozytywne, co jest szczególnie ważne dla klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Londynie, Wielkiej Brytanii. Od samego  początku firma zaczęła swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii, jednak teraz ona szybko rozszerza audytorium swoich klientów w krajach Europy.

Ilość aktywnych użytkowników firmy, zgodnie z danymi strony internetowej -  ponad 9 tysięcy traderów w całym świecie.  

Broker uczciwie wskazuje prawdziwy adres rejestracji - Tower 42, 25 Old Broad St, Cornhill.

 

Dostawcy płynności Expert Financial Solutions - to pewne i znane firmy. Niektóre z nich mają historię długością ponad 100 lat:

Podstawowe cele brokera są dość ambitne. Expert Financial Solutions to broker planujący wejście do listy najlepszych firm rynku w ciągu następnych pięciu lat. Mocne strony firmy to przejrzystość i wysoki profesjonalizm pracowników, pamiętając o doświadczeniu firmy, takie zadania są bardzo przekonujące. Firma zgodnie z opiniami wspaniale pasuje doświadczonym i początkującym traderom.

 

Analiza oficjalnej strony Expert Financial Solutions

Na pierwszej, czyli głównej stronie znajduje się:

System nawigacji strony jest wygodny, nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Na stronie też są:

Wszystkie dokumenty brokera, w tym umowa użytkownika są publicznie dostępne. W taki sposób, użytkownik może jeszcze do rejestracji na platformie zapoznać się z potrzebną informacją, czyli nie trafić do sytuacji patowej. To też obniża szanse tego, że Expert Financial Solutions - przekręt.

W rozdziale  “O Expert Financial Solutions” jest opisana historia założenia firmy oraz podstawowe cele brokera, motywacje i wartości.

 

 

Opinie użytkowników о Expert Financial Solutions

 

Użytkownicy piszą ogólnie pozytywne opinie o działalności brokera. W tym momencie nie odnaleźliśmy żadnych świadczeń tego, że Expert Financial Solutions oszuści.

 

 

Warunki współpracy

Broker Expert Financial Solutions oferuje klientom takie warunki:

Dźwignia finansowa – do 1:300;

Min. lot  – 0,1;

Min. suma depozytu – od 250 euro;

Spread – od 2 punktów;

Poza tradycyjnymi finansowymi instrumentami broker oferuje handel kryptowalutą, umowami cen na akcje, waluty, indeksy, metale i źródła energii. Firma oferuje sześć typów kont: Standard, Silver, Gold, Inwestor, i Black VIP. Poza tym, broker szczerze mówi użytkownikom o ryzykach, a zarazem daje praktyczne rady i rady w sprawie bezpieczeństwa. Opinii o tym, że Expert Financial Solutions przekręt, nie znaleźliśmy.

„Standard”. Dla założenia konta potrzebujesz kwoty od 250 EUR. Staje się dostępna dźwignia finansowa, do 1:300. Minimalny lot wynosi - 0,01, do dyspozycji są ponad 25 par walutowych. Konsultacje obsługi klienta są dostępne 24\7;

Srebro – potrzebuje się już 2000 euro. Jednak do wspomnianego wyżej dołącza: 2 typy aktywów, 50+ instrumentów, handel mikrolotami, kredytowanie od firmy, 4 ubezpieczone transakcje

Złoto – depozyt 5 tysięcy euro: 3 typy aktywów, 200+ instrumentów

 5 ubezpieczonych transakcji, ubezpieczenie konta

Premium - depozyt 10 tysięcy: 4 typy aktywów, 250+ instrumentów 10 ubezpieczonych transakcji Bonus na koncie 50%  Program edukacyjny

 

Złoto - 50 tys. euro: 4 typy aktywów, 300+ instrumentów 15 ubezpieczonych transakcji Bonus 70% Dostęp do funduszu firmy Grupa sygnałów na ubezpieczone kontrakty Osobisty analityk

 

Black VIP - rekomendowana kwota 100 tys euro: Dostęp bez ograniczeń do codziennej analityki rynkowej VIP sygnały handlowe

 

Opinie Expert Financial Solutions o podstawowych warunkach współpracy

Użytkownicy mówią, że warunki są wygodne, a zakres instrumentów firmy ocenili jako atrakcyjny.

Opinii o tym, że Expert Financial Solutions – oszuści nie znaleźliśmy.

Na pierwszy rzut oka Expert Financial Solutions wygląda na firmę, która ma pozytywne opinie.

 

Wpłaty i wypłaty środków

 

Dla przelewu środków na konto do dyspozycji są takie instrumenty:

 

Polecamy pilnować tego, żeby waluta karty były taka sama jak waluta operacji bankowej, żeby uniknąć dodatkowej konwersji.

Zgodnie z opiniami użytkowników wszystkie operacje z wpłaty i wypłaty środków odbywają się w obiecanym terminie. Dla różnych typów przelewów one mogą być różne, o terminy lepiej się pytać menedżerów czy obsługi klienta.

 

 Expert Financial Solutions opinie o jakości wpłaty i wypłaty

 

W komentarzach podkreślają, że termin wpłaty pieniędzy na kartę bankową w całości odpowiada standardom rynkowym – do 12-14 godzin. Dla transakcji bankowych termin jest wyznaczony przez bank i może być przedłużony. Wykorzystane systemy płatności są wiarygodne. Opinii o tym, że Expert Financial Solutions - to przekręt, czy opinii, w których użytkownicy skarżą się na jakiekolwiek problemy z wpłatą lub wypłatą nie znaleźliśmy.

 

Praca z klientami

Broker Expert Financial Solutions oferuje klientom:

 

 

Warto podkreślić, że ta lista odpowiada „złotemu standardowi” usług, który jest częścią oferty obsługi klienta, z którymi pracują Expert Financial Solutions oraz inni brokerzy.

Dla wypłaty środków są do dyspozycji najpopularniejsze systemy płatnicze.

Obsługa klienta organizacji działa 24/7. Menedżerowie są wykwalifikowani i pomagają użytkownikom znaleźć odpowiedzi na pytania i rozwiązywać trudności i problemy wynikające w czasie pracy z brokerem. Według opinii użytkowników obsługa klienta odpowiada szybko. Zwrócić się z pytaniem i zasięgnąć pomocy można przez telefon:

+48221520700

+442080970777 lub napisać na adres elektroniczny

 

 

Expert Financial Solutions opinie o jakości obsługi?

Traderzy podkreślają dosyć niezłą pracę obsługi klienta oraz dobry poziom wsparcia, mimo, że firma działa na rynku niedługo. Strona firmy jest wielojęzyczna, obecne są opinie o możliwości pracy w różnych językach, co też potwierdza zdanie, że użytkownicy nie uważają Expert Financial Solutions za przekręt. Również dla użytkowników bardzo zrozumiale została przedstawiona niezbędna informacja o podstawowych warunkach użytkowania, polityce prywatności i też, co bardzo ważne, ostrzeżenia przed ryzykiem.

 

Oprogramowanie

Dla pracy na Forex, zarówno jak inni brokerzy, firma oferuje własny interfejs i własnego klienta webowego. Można też zainstalować aplikację na smartphone. Użytkownicy podkreślają, że termin jest wygodny, opinie o pracy z nim są przeważnie pozytywne. Niektórzy z nowicjuszy mieli problemy o charakterze organizacyjnym, które pomogła im załatwić obsługa klienta.  

 

Tags:

Comments 3

Robert Wysocki 06.11.2021

otworzył nowe konto, przyzwyczaić się do warunków. Zamówienia limitu są przetwarzane jasno, oprogramowanie jest pulpitu i lubię to.

Jeremi Sokołowski 10.11.2021

Cóż, może to nie jest najlepsza firma na świecie, ale możesz handlować ze wszystkimi niezbędnymi wskaźnikami.

Adam Szewczyk 13.11.2021

Właśnie dostałem pierwsze wycofanie. Niskie opłaty, szybkie operacje, aktywne platformy na żywo - świetny plus.